Dulce Maria(RbD)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Christijan gay!

Ići dole

Christijan gay! Empty Christijan gay!

Počalji  gaga 93 Sub Jan 12, 2008 1:16 am

"Nisam gey,a da jesam ne bih se toga stideo",govorio je Christijan.Ali kada su u novinam osvanule fotografije na kojima se Christijan i njegov decko BJ MARFI vencavaju u Kanadi,prica se promenila.Christijan je rekao da nije bio spreman da govori o svom seksualnom opredeljenju jer se plasio odbacivanja i kritike,i hteo je da zastiti porodicu.Jos je dodao da je ljubav najcistije osecanje koje postoji i da vise ne zeli da laze iz straha."Volim pevanje i to je moj zivot,ali se osecam lose sto ovaj segment zivota nisam podelio sa fanovima.Nadam se da ce te shvatiti da sam i ja samo covek sa svim vrlinama i manama,buduci da to ne smatram poremecajem,necu poricati da sam homoseksualac.Uplasen sam i nesiguran,ali racunam na podrsku onih koji me vole",izjavo je Christijan Chavez.Iako sokirani njegovi fanovi su ga podrzali,ali su mnogi pretpostavili da ce biti izbacen iz grupe RBD.Idejni tvorc buntovnika Pedro Damian je rekao da je Christijan ono sto jeste i da ga cela ekipa podrzava......pa sta vi mislite o svemu ovome????????
gaga 93
gaga 93
grupa Kids
grupa Kids

Broj poruka : 201
Godina : 30
Location : uvek uz rbd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Christijan gay! Empty Re: Christijan gay!

Počalji  gaga 93 Sub Jan 12, 2008 1:41 am

gaga 93
gaga 93
grupa Kids
grupa Kids

Broj poruka : 201
Godina : 30
Location : uvek uz rbd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu